Školní klub

Víte jak a kde tráví vaše děti volný čas?

Volný čas a jeho způsob využívání je jedním z důležitých ukazatelů životního stylu. Děti mají relativně hodně volného času a naše společnost by měla mít zájem na tom, aby děti svůj volný čas trávily co nejlépe. Pro naši společnost je charakteristická rostoucí nespokojenost, nuda, stres, nedostatek pohybu, ztráta tvořivosti, odcizení lidí… Všechny tyto problémy lze snižovat prostřednictvím volnočasových činností, které klub žákům nabízí.

Cílem klubu je naučit děti využívat volný čas smysluplně, rozvíjet je, uspokojovat v rámci možností jejich potřeby a předcházet tak různým problémům a negativním vlivům dnešního světa.

Kdy máme otevřeno:

PONDĚLÍ13:00 - 16:00
ÚTERÝ13:00 - 16:00
STŘEDA13:00 - 16:00
ČTVRTEK13:00 - 16:00
PÁTEK13:00 - 16:00

Volný klub

Volný klub je určen pro žáky 6. - 9. ročníku každý den od 12:45 do 16:00 hodin. Je svojí náplní trochu volnější. Žáci si mohou odpočinout u počítače, playstationu, mohou si přečíst časopisy, knihy, popovídat si u šálku čaje, poslechnout si hudbu, pobavit se u stolní hry, zahrát si šipky, stolní fotbal, stolní tenis.

Poplatek za pololetí je 150,-- Kč.

Školní klub dále nabízí tyto kroužky:

• Tvořivé dílny
  • Keramický kroužek
  • Dětský pěvecký sbor Včelky
  • Hudební kroužek
  • Kroužek vaření

Informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Mimoškolní aktivity